Big_1570

Zobacz powiększone
Kategoria: Resory

Resory
Lista części
Sortuj po: Nazwie / Cenie
 
 
Nr na rysunku Nazwa artykułu Numer artykułu Ilość artykułów
na produkt
Cena z VAT (PLN) za 1 szt. artykułu Koszyk
 

1

Sworzeń I

2252-04-00-001

4

Zapytaj o cenę
tel. (+48) 84 67 75 590

2

Sworzeń II

2252-04-00-002

2

Zapytaj o cenę
tel. (+48) 84 67 75 590

3

Tulejka

2252-04-00-003

2

Zapytaj o cenę
tel. (+48) 84 67 75 590

4

Tulejka gumowa

2252-04-00-004

2

Zapytaj o cenę
tel. (+48) 84 67 75 590

5

Kołyska

2252-04-00-100

2

Zapytaj o cenę
tel. (+48) 84 67 75 590

6

Resor 481.104.028

2252-04-01-000

4

Zapytaj o cenę
tel. (+48) 84 67 75 590

7

Zawleczka 4x28

PN/M-82001

4

Zapytaj o cenę
tel. (+48) 84 67 75 590

8

Nakrętka koronowa K M20-8B

PN/M-82148

4

Zapytaj o cenę
tel. (+48) 84 67 75 590

9

Podkładka okrągła 21

PN/M-82030

4

Zapytaj o cenę
tel. (+48) 84 67 75 590

10

Śruba M16x150-8.8B

PN/M-82101

2

Zapytaj o cenę
tel. (+48) 84 67 75 590

11

Nakrętka samozabezpieczająca M16-8B

PN/M-82175

2

Zapytaj o cenę
tel. (+48) 84 67 75 590

12

Podkładka sprężysta Z16

PN/M-82008

2

Zapytaj o cenę
tel. (+48) 84 67 75 590

13

Smarowniczka St M10x1

PN/M-86002

6

Zapytaj o cenę
tel. (+48) 84 67 75 590




oprogramowanie: SOTE